Корупціонер Денищук Галина Феоктистівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Денищук Галина Феоктистівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Хорівська сільська рада. На час вчинення злочину: головний бухгалтер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-08-05
Номер судового рішення: 1/1713/99/11

Склад злочину: Денищук Г.Ф., працюючи на посаді головного бухгалтера Хорівської сільської ради, що розташована в с.Хорів Острозького району Рівненської області, являючись службовою особою, в обов’язки якої входить виконання адміністративно-господарських функцій по фінансовому забезпеченню діяльності сільської ради, забезпечення законності, своєчасності та правильності складання фінансових документів, облік розрахунків по нарахуванню заробітної плати, облік та цільове використання бюджетних коштів, контроль за станом розрахункової, платіжної та фінансової дисципліни, виконання кошторису витрат сільської ради та забезпечення контролю за його цільовим призначенням, діючи умисно, вчинила службове підроблення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Покарання: За ч. 1 ст.366 КК України у виді штрафу в розмірі 510 гривень; за ч.2 ст.191 КК України із застосуванням ст.69 КК України у виді штрафу в розмірі 680 гривень без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій по фінансовому забезпеченню. На підставі ч. 1 ст.70 КК України покарання Денищук Г.Ф. призначити за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді штрафу розміром 680 гривень без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій по фінансовому забезпеченню. Звільнити Денищук Г.Ф. від призначеного покарання на підставі ст. 1 п. в), ґ) Закону України «Про амністію у 2011 році».

Залишити відповідь