Корупціонер Денис Андрій Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Денис Андрій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Першотравневий РВ УМВСУ в Чернівецькій області. начальник сектору карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень
Дата судового рішення: 2012-07-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Перевищення влади або службових повноважень, за кваліфікуючими ознаками: перевищення службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, якщо воно супроводжувалося насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями та будучу службовою особою, своїми умисними діями вчинив злочин – одержання хабара, за кваліфікуючими ознаками: одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання Денису Андрію Івановичу у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з конфіскацією майна за винятком житла та на підставі ст. 54 КК України позбавити Дениса Андрія Івановича звання капітана міліції.

Залишити відповідь