Корупціонер Дем’ян Тетяна Василівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Дем’ян Тетяна Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . службова особа Воловецького відділення кредитної спілки «Мрія»

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: КК України. 191 5 , ч.3 ст.28 КК України
Дата судового рішення: 2012-12-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Привласнення, розтрата та заволодіння чужого майна, яке перебувало у їх віданні, вчинене у особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем організованою групою осіб та злочин вчинений організованою групою, шляхом складання та видачею службовими особами завідомо неправдивих документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, які спричинили тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України призначити Дем’ян Тетяні Василівні остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з фінансовою діяльністю на три роки, без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити Дем’ян Тетяну Василівну від відбування покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку на три роки. На підставі ч.1 п.3 ст. 76 КК України покласти на засуджену Дем’ян Тетяну Василівну обов’язок повідомляти органи кримінально – виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь