Корупціонер Дегтярьов Рустам Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Дегтярьов Рустам Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Шевченківський РУ ГУ МВС України в м. Києві. начальник сектора розкриття майнових злочинів та незаконних заволодінь автотранспорту відділу карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Покарання: Дегтярьова Рустама Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч 1 ст. 368 КК України (в редакції станом на 05.05.2009 року), і призначити йому покарання у вигляді штрафу в сумі 12750 (дванадцять тисяч сімсот п’ятдесят) гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 (один) рік. Строк відбування додаткового покарання Дегтярьову Рустаму Миколайовичу рахувати з моменту проголошення вироку. Запобіжний захід Дегтярьову Рустаму Миколайовичу до набрання вироком законної сили – залишити підписку про невиїзд з постійного місця проживання.

Залишити відповідь