Прізвище, ім’я, по батькові: Дегтяр Олександр Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП «Хлібна база № 74» Державного комітету України з матеріального резерву. директор.

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-05-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, повторно, за попередньою змовою групою осіб; службове підроблення, тобто складання та видачу службовою особою завідомо неправдивого документа, що спричинили тяжкі наслідки; організація службового підроблення, тобто організував внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей і видача завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, повторно, за попередньою змовою групою осіб

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом часткового складання покарань остаточно призначити покарання у вигляді 7 (семи) років 6 (шести) місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком 3 (три) роки та з конфіскацією всього належного йому майна.