Прізвище, ім’я, по батькові: Дегтяр Олександр Олексійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Хутір-Михайлівська дистанція колії (ПЧ-6) ДТГО “Південно-Західна залізниця”. майстер з експлуатації машин та механізмів (автотранспорту)

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-11-23
Номер судового рішення: № 3-924/11

Склад злочину: Використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості в.о. начальника майстерні ПЧ-6 ДТГО «Південно-Західна залізниця» Дегтяр Олександр Олексійович, з метою одержання для себе особисто неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів у сумі 50 грн., надав вказівки підлеглим йому трактористу Романову В.М. та машиністу екскаватора Ковтун М.А. на тракторі МТЗ-80 д.н. 5471 УХ з причепом д.н. 0067 УХ та навантажувачем МТЗ-82 здійснити перевезення 2 причепів піску до приватного подвір’я гр. Ситенка В.М. та виписав дорожній листок трактора № 306 від 20.10.2011.Відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, – порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей у зв’язку з прийняттям пропозиції неправомірної вигоди, у розмірі 50 грн., що не перевищує п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Покарання: Штраф в сумі 850 грн на користь держави