Прізвище, ім’я, по батькові: Дашкевич Любов Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: оператор та одночасно листоноша пункту почтового зв’язку с. Любомирівка центу поштового зв’язку № 4 Хмельницької дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення: 1-102/11

Склад злочину: Привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому повторно та службове підроблення.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України – чотири роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов”язані з обліком та зберіганням матеріальних цінностей, строком на два роки, за ч.1. ст.366 КК України – 850 гривень штрафу з позбавленням права займати посади, пов’язані з обліком та зберіганням матеріальних цінностей, строком на один рік. На підставі ст.. 70 КК України призначити остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим та вважати Дашкевич Л.В. засудженою до чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з позбавленням права займати посади, пов’язані з обліком та зберіганням матеріальних цінностей, строком на два роки. На підставі ст.75 КК України Дашкевич Л.В. звільнити від відбування основного покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки, якщо протягом цього строку вона не вчинить нового злочину.