Прізвище, ім’я, по батькові: Чуприн Віктор Віталійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ВАТ «Одеська фабрика нетканих матеріалів». голова правління

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-04-11
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара у великому розмірі, за виконання або не виконання в інтересах, що дає хабар або в інтересах третьої особи якої-небудь дії з використанням наданої йому влади, по'єднане з вимаганням хабара.

Покарання: Чуприна Віктора Віталійовича визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ст. 368 ч.2 КК України, і призначити йому покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих обов'язків строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна. Застосувати у відношенні засудженого ст. 75 КК України, звільнивши від відбування покарання з випробним терміном на 3 роки, зобов'язавши в силу ст. 76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично бути для реєстрації в органі кримінально-виконавчої системи. Додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади, у відповідності зі ст. 72 КК України підлягає самостійному виконанню.