Корупціонер Чукаєва Віра Вікторівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Чукаєва Віра Вікторівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Трохимівська сільська рада. –

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-01-30
Номер судового рішення: 2111/30/2012

Склад злочину: Чукаєва В.В. являючись посадовою особою місцевого самоврядування – головою Трохимівської сільської ради, діючи всупереч інтересам служби, в інтересах близької особи Лавриненка В.М., з корисливих мотивів, в порушення ч. 1 ст. 172-2 КУпАП «неправомірне сприяння фізичним або юридичним особам у здійсненні ними господарської діяльності, одержанні субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів, пільг, укладенні контрактів (у тому числі на закупівлю за державні кошти)» та п. 1 ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», скоїла адміністративне корупційне правопорушення, а саме; використовувала свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди у сумі 2 тис. грн. для себе та інших осіб шляхом неправомірного сприяння фізичній особі, Лавриненку В.М., у здійсненні ним господарської діяльності.

Покарання: Стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень на користь держави р/р 31112106700170, код 21081100, МФО 852010 УДК в Херсонській області.

Залишити відповідь