Корупціонер Чубенко Світлана Анатоліївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Чубенко Світлана Анатоліївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Комунальний – лікувальний заклад «Центральна міська лікарня» м. Дружківки. Головний лікар

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-12-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Чубенко С.А. працюючи на посаді головного лікаря Комунального – лікувального закладу «Центральна міська лікарня» м. Дружківки, будучи посадовою особою, обіймаючи посаду, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих, адміністративно-господарських обов'язків, діючи з корисливих спонукань, 17 липня 2009р. отримала від громадянки Денисової М.С. хабар у розмірі 100 доларів США, за вчинення в інтересах останньої дій, які могла зробити з використанням займаного службового положення.

Покарання: Чубенко Світлану Анатоліївну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України, і призначити їй покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на два роки й конфіскацією всього, що належить їй майна, з ізоляцією й приміщенням її в кримінально-виконавчу установу закритого типу.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь