Прізвище, ім’я, по батькові: Чесноков Сергій Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Червоногвардійська районна санітарно-епідеміологічна служба АР Крим. лікар з гігієни праці.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-06-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища.

Покарання: Чеснокова Сергія Вікторовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України та призначити йому покарання за вказаною статтею у вигляді штрафу в розмірі 8500 гривень з позбавленням права займати посади пов'язані організаційно-розпорядчого та адміністративно-господарською діяльністю в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на 1 рік.