Корупціонер Черватюк Сергій Олегович

Прізвище, ім’я, по батькові: Черватюк Сергій Олегович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП «Укрспецавтобаза». заступник генерального директора

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-08-09
Номер судового рішення:

Склад злочину: Черватюк С.О., працюючи на посаді заступника генерального директора державного підприємства «Укрспецавтобаза»(м. Київ) відповідно до наказу № 20-к від 17.03.2008 року, шляхом зловживання своїм службовим становищем вчинив в особистих інтересах та інтересах третіх осіб заволодіння коштами вказаного підприємства на суму –267 370 грн. та вчинив закінчений замах на заволодіння іншими коштами вказаного підприємства на суму –533 340 грн. шляхом складання завідомо неправдивих документів.

Покарання: Відповідно до ст.70 КК України остаточно призначити Черватюку Сергію Олеговичу основне та додаткове покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення більш суворим видом покарання менш суворого та остаточно призначити йому покарання у виді –п»яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані із здійсненням керівництва підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, строком на 2 роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК звільнити Черватюка Сергія Олеговича від відбування призначеного основного покарання з іспитовим строком на –два роки.

Залишити відповідь