Прізвище, ім’я, по батькові: Черненко Олег В’ячеславович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дзержинська виправна колонія (№2) управління Державного департаменту України з питань виконання покарання в Донецькій області. –

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: КК України. 307 ч.2 КК України
Дата судового рішення: 2012-01-23
Номер судового рішення: 1-512-112/12

Склад злочину: Черненко О. В., знаходячись при виконанні службових обов’язків, використовуючи посадові повноваження всупереч інтересам служби, діючи умисне, з корисливих мотивів, незаконно проніс з метою збуту, особі, що відбуває покарання, в місця позбавлення волі через контрольно-перепускний пункт в зону Дзержинської виправної колонії №, що охороняється, 2 два згортки, в яких знаходився особливо небезпечний наркотичний засіб -смола каннабиса, за що отримав грошову винагороду у сумі 100 грн.

Покарання: за сукупністю злочинів, передбачених ст. 307 ч.2 та ст. 364 ч.3 КК України із застосуванням принципу поглинання менш строго покарання строгішим, визначити Черненко Олегу В’ячеславовичу остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років 6 (шість) місяців з позбавленням права обіймати посади і займатися діяльністю в органах, що здійснюють правозастосовну або правоохоронну функції на термін 3 (три) року з конфіскацією ? частини майна, що належить йому на праві власності.