Корупціонер Черевик Юрій Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Черевик Юрій Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ «Консалтингова група «Партнери». начальник відділу транспорту

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-02-13
Номер судового рішення: 1-1361/11

Склад злочину: Черевик Ю.П. будучи службовою особою, шляхом зловживання службовим становищем, привласнив чуже майно, яке було ввірене йому та шляхом зловживання службовим становищем, повторно привласнив чуже майно, яке було ввірене йому.

Покарання: За ст. 191 ч.2 КК України – у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади, пов»язані з матеріальною відповідальністю на строк 3 (три) роки; за ст. 191 ч.3 КК України –у вигляді 5 (п»яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю на строк 3 (три) роки. На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання засудженому Черевику Юрію Петровичу призначити за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 (п»яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю, на строк 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Черевика Юрія Петровича від відбуття основного покарання з випробуванням, строком на 3 (три) роки .

Залишити відповідь