Прізвище, ім’я, по батькові: Чередниченко Світлана Олександрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Факультет міжнародних економічних відносин Донецького економіко-гуманітарного інституту. заступник декана.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-06-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Будучи службовою особою, отримала незаконну грошову винагороду у вигляді хабара в значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар будь-якої дії з використанням службового становища.

Покарання: Чередниченко Світлану Олександрівну визнати винною у скоєнні злочину, передбаченого ст.368 ч.2 КК України та призначити їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 12750 гривень з позбавленням права займати посади, пов'язані з наявністю організаційно-розпорядчих функцій, строком на 2 роки.