Прізвище, ім’я, по батькові: Бурнат Оксана Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Армянське відділення ФКД АБ «Кліринговий Будинок». керуюча відділенням

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-08-15
Номер судового рішення: 1-6/2011

Склад злочину: Бурнат О.Н., працюючи на посаді керуючого Армянським відділенням ФКД АБ «Кліринговий Будинок» зловжила повноваженнями, тобто навмисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи використовувала всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми як посадова особа такої юридичної особи свої повноваження, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи; склала й видала як посадова особа свідомо неправильні документи, що спричинило тяжкі наслідки (службова підробка).

Покарання: покарання за: за ст. 364-1 ч.2 КК України -3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з організаційно-розпорядчої й адміністративно – господарською діяльністю на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності строком у два роки; ст. 366 ч.2 КК України – 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з організаційно-розпорядчої й адміністративно – господарською діяльністю на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності строком у два роки. Остаточно визначити покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з організаційно-розпорядчої й адміністративно – господарською діяльністю на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності строком у два роки із звільненням від відбування покарання з випробним строком в 3 роки.