Корупціонер Бурін Михайло Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Бурін Михайло Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: шахта «Суходільська-Східна» ДХК. начальник комерційного відділу

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-07-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Бурін М.М., зловживаючи своїм службовим становищем, будучи посадовою особою, заволодів чужим майном, а саме, рядовим вугіллям шахти «Суходільська-Східна» в кількості 1077 т, на загальну суму 74054,52 грн, що є особливо великим розміром, привласнив його та розпорядився ним на власний розсуд.Крім того, Буріним М.М. з метою приховання привласнення рядового вугілля шахти «Суходільська-Східна» в кількості 1077 т на суму 74054,52 грн вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, що виразилось в складанні неправдивих документів – листа без номеру та дати, складеного від імені директора шахти «Суходільська-Східна» – Фролова О.П., на ім’я начальника УМТП ДХК «Луганськвуглезабезпечення-сервіс» – Матяша Ю.В., а також листа № 7/1-113 від 14 квітня 1999 року, що був складений від імені генерального директора ДКХ «Краснодонвугілля» – Керкез С.Д., що призвело до настання тяжких наслідків.

Покарання: На підстав ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Буріну М.М. визначено покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років з конфіскацією належного йому майна. На підставі ч. 5 ст. 74 КК України звільнено Буріна М.М. від відбування покарання у зв’язку з закінченням строків давності. Колегія суддів cудової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила: вирок Краснодонського міськрайонного суду Луганської області від 12 грудня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду Луганської області від 3 липня 2012 року щодо Буріна Михайла Миколайовича залишити без зміни, а касаційну скаргу засудженого – без задоволення.

Подивіться ще на цих: