Прізвище, ім’я, по батькові: Бурак Володимир Олегович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: старший державний інспектор відділу охорони водних живих ресурсів та оперативної роботи Головного державного управління рибоохорони та регулювання рибальства у Тернопільській області. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-02
Номер судового рішення: 1-504/11

Склад злочину: Одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (службове підроблення).

Покарання: За ч.1 ст.368 КК України – у виді штрафу в дохід держави в розмірі 11000 (одинадцять тисяч) гривень із позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 2 (два) роки; за ч. 1 ст.366 КК України-у виді 2 (двох) років обмеження волі із позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 1 (один) рік 6 (шість) місяців. У відповідності до ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Бураку В.О. призначити покарання у виді 2 (двох) років обмеження волі із позбавленням права обіймати посади обіймати посади в правоохоронних органах на строк 2 (два) роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Бурака В.О. від відбування основного покарання у виді обмеження волі, з випробуванням із встановленням іспитового строку тривалістю 2 (два) роки.Бурака Володимира Олеговича визнати невинним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.364 КК України та виправдати за відсутністю в його діях складу даного злочину.