Корупціонер Бундик Олександр Олександрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Бундик Олександр Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ містобудування, архітектури, індустрії будівельних матеріалів Шумської районної державної адміністрації. начальник.

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: керівник управління, відділу, служби районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-08-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Бундик О.О., скоїв злочин, своїми умисними діями, які виразились в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара у значному розмірі, поєднаного з вимаганням хабара.

Покарання: Бундика Олександра Олександровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України і призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п»ять) років з позбавленням права займати керівні посади пов»язані з виконанням державних функцій як державного службовця, строком на три роки, без конфіскації майна. У відповідності до ст. 54 КК України позбавити Бундика О.О. 11 рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Бундика Олександра Олександровича від призначеного цим вироком основного покарання призначивши іспитовий термін один рік шість місяців.

Залишити відповідь