Прізвище, ім’я, по батькові: Булгакова Наталя Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Південний ГРУ ЗАТ КБ «Приват Банк». Керівник відділення № 33

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-04-21
Номер судового рішення: 1-661/11

Склад злочину: Присвоєння чужого майна, яке було довірено особі й перебувало в його віданні шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, по попередній змові групою осіб, в особливо великому розмірі; підроблення документів на переклад, вчинена повторно; здійснення фінансової операції й висновків угоди з коштами, отриманими у внаслідок здійснення суспільно небезпечного протиправного діяння, яке передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також використанню коштів або іншого майна, отриманих внаслідок здійснення суспільного небезпечного протиправного діяння, яке передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчинене повторно по попередній змові групою осіб в особливо великих розмірах.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням для основного покарання й шляхом часткового додавання для додаткового остаточно визначити Булгаковій Н.І. покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади у фінансових установах строком на один рік і шість місяців, з конфіскацією коштів або іншого майна, отриманих злочинним шляхом.