Прізвище, ім’я, по батькові: Божок Лілія Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державний заклад “Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці”. виконуюча обов’язки головного лікаря

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення: 1/2218/277/12

Склад злочину: Привласнення майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, та інше службове підроблення.

Покарання: За ч. 2 ст. 191 КК України –2 (два) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців; за ч. 1 ст. 366 КК України – штраф в сумі 850 грн. з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 1 (один) рік. В силу ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити його у виді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. На підставі ст. 75 КК України Божок Лілію Василівну звільнити від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням і встановити їй іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік 6 (шість) місяців. Додаткове покарання у виді позбавлення Божок Лілію Василівну права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 1 (один) рік 6 (шість) підлягає реальному виконанню.