Корупціонер Боярський Анатолій Григорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Боярський Анатолій Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Хотинський РВ УМВС України в Чернівецькій області. старший оперуповноважений сектору карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-12-02
Номер судового рішення: 1-535/11

Склад злочину: Боярський А.Г., обіймаючи згідно наказу начальника УМВС України в Чернівецькій області № 256 о/с від 26 грудня 2008 року посаду старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку Хотинського районного відділу УМВС України в Чернівецькій області маючи спеціальне звання капітана міліції, будучи згідно зі ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», ст. ст. 1, 16 Закону України «Про міліцію»працівником правоохоронного органу і службовою особою, у червні-липні 2011 року вимагав та одержав хабара.

Покарання: За ч.3 ст.368 КК України, і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на три роки та з позбавленням спеціального звання “капітан міліції”. Відповідно до ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Боярського Анатолія Григоровича від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк три роки, зобов'язавши його не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

Залишити відповідь