Корупціонер Борташевич Дмитро Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Борташевич Дмитро Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . слідчий слідчого відділення лінійного відділу на станції Козятин Управління МВС України на Південно-Західній залізниці

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-12-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, вчинені працівником правоохоронного органу; складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.

Покарання: Вирок Бердичівського міськрайонного суду районного суду Житомирської області від 22 вересня 2011 року щодо Борташевича Дмитра Володимировича в частині призначення додаткового покарання змінити. Вважати Борташевича Дмитра Володимировича засудженим – за ст.364 ч. 3 КК України у виді позбавлення волі на строк 5 років, з позбавленням права обіймати атестовані посади в органах внутрішніх справ на строк 2 роки, без конфіскації майна; – за ч. 1 ст. 366 КК України – у виді обмеження волі на строк 1 рік, з позбавленням права обіймати атестовані посади в органах внутрішніх справ на строк 1 рік. На підставі ст.70 ч. 1 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Борташевичу Д.В. покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, з позбавленням права обіймати атестовані посади в органах внутрішніх справ на строк 2 роки, без конфіскації майна. Додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати атестовані посади в органах внутрішніх справ на строк 2 (два) роки підлягає самостійному виконанню. В решті вирок залиши без змін.

Залишити відповідь