Прізвище, ім’я, по батькові: Бондар Володимир Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Селянсько-фермерське господарство “Дружнянська страусова ферма”. голова

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-03-19
Номер судового рішення: 1006/95/2012

Склад злочину: Умисне, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Бондару В.І. остаточно покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавлення права обіймати керівні посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями в селянсько-фермерських господарствах строком на 2 (два) роки. На підставі ст.75, 76 КК України звільнити засудженого від призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку –1 року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: не виїзджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.