Прізвище, ім’я, по батькові: Бойко Тарас Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . помічник дільничного інспектора міліції СДІМ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-04-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам держави, та незаконно придбав, виготовив, зберігав, перевозив з метою збуту та незаконно збув особливо небезпечний наркотичний засіб, за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: Вироком Бродівського районного суду Львівської області від 15 січня 2013 року засуджений за ч.2 ст. 307 КК України з застосуванням ст. 69 КК України на 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Згідно ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням – іспитовим строком на 3 роки з покладенням відповідно до п.2, п.3 ч.1 ст. 76 КК України певних обов’язків. За ч.3 ст. 364 КК України Бойко Т.В. виправданий у зв’язку з відсутністю складу злочину у його діях. Апеляційний суд Львівської області ухвалив: БОЙКА Тараса Володимировича визнати винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 364 та ч.2 ст. 307 КК України, і призначити йому покарання: за ч.1 ст. 364 КК України у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на строк два роки зі штрафом двісті п’ятдесят неоподаткованих мінімумів доходів громадян; за ч.2 ст. 307 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 5 років позбавлення волі. Згідно ст. 70 КК України за сукупністю злочинів визначити остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на строк два роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням – іспитовим строком на три роки.