Прізвище, ім’я, по батькові: Бойчук Віктор Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кулівецька сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-10-17
Номер судового рішення:

Склад злочину: Бойчук В.М. , перебуваючи на посаді сільського голови, будучи уповноваженим на виконання функцій місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції та в межах визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», порушив ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», а саме порушив обмеження використання свого службового становища, а саме в корисливих інтересах інших осіб, пообіцявши їм неправомірну вигоду, що полягала в тому, що порушник, як сільський голова, не скерував протоколи про притягнення до адмінвідповідальності на розгляд адмінкомісії, не передав їх на реєстрацію, внаслідок чого особи уникнули відповідальності.

Покарання: Визнати Бойчук Віктора Миколайовича винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п»ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 грн.