Прізвище, ім’я, по батькові: Бойченко Олександр Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Полігонівська сільська рада. голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Бойченку О.В. покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати посади, які пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій та функцій представника влади строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України засудженого Бойченка Олександра Вікторовича звільнити від відбування основного призначеного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю в три роки, поклавши на нього у відповідності до ст. 76 КК України наступні обов’язки, які він повинен виконувати під час цього іспитового строку: