Прізвище, ім’я, по батькові: Богданов Микола Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів в Сумській області. начальник

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Богданов М.М., займаючи посаду начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, з метою особистого незаконного збагачення, отримав хабарі від фізичної особи – підприємця Лехмана В.Г., в. о. директора Буринського відділення ТОВ «Куп Інвестментс» Черевка В.А., директора ТОВ «Фармамед» Малахова С.М., представника фізичної особи – підприємця Терещука О.М. – Кирієнко Т.І., фізичної особи – підприємця Дрозд Т.І. на загальну суму 7.350 грн., за виконання в їх інтересах дій з використанням свого службового становища, зокрема, за безперешкодне підписання паспортів аптечних закладів, узгодження часу перевірки додержання ліцензійних умов здійснення господарської діяльності та законодавства щодо забезпечення якості лікарських засобів.

Покарання: Вироком Зарічного районного суду м.Суми, від 23 листопада 2011 року засуджений за ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції від 05.04.2001 року) до покарання, з застосуванням ст. 69 КК України, у виді штрафу на користь держави в сумі 17.000 грн. з конфіскацією усього належного йому майна крім житла. Грошові кошти в сумі 7.350 грн., які передані на зберігання до відділу фінансування і бухгалтерського обліку прокуратури Сумської області для внесення на депозитний рахунок передані в дохід держави. Апеляційний суд ухвалив: вирок Зарічного районного суду м.Суми, від 23 листопада 2011 року стосовно Богданова Миколи Михайловича в частині призначення покарання скасувати у зв’язку з призначенням покарання, яке не відповідає тяжкості злочину та особі засудженого і постановити свій вирок, яким Богданову Миколі Михайловичу призначити покарання за ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді обмеження волі строком один рік, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій представника влади чи місцевого самоврядування строком один рік, з конфіскацією всього особистого майна, крім житла. На підставі ст. 54 КК України Богданова Миколу Михайловича позбавити 9 рангу державного службовця.