Корупціонер Біняж Людмила Федорівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Біняж Людмила Федорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія № 74 с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу № 166. голова комісії

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-28
Номер судового рішення: 1906/1-97/11

Склад злочину: Біняж Л.Ф. перебуваючи на посаді голови дільничної виборчої комісії №74 с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу №166 під час проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів, будучи матеріально-відповідальною особою та наділеною відповідними повноваженнями пов’язаними із здійсненням організаційно-розпорядчих функцій під час проведення даних виборів в жовтні 2010р. зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом службового підроблення підробивши підпис у платіжних відомостях, незаконно привласнила виділені із державного бюджету на заробітну плату члену дільничної виборчої комісії №74 с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області Волянюку Л.В. кошти в сумі 355 грн. 73 коп.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України у виді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців, за ч.1 ст.366 КК України у виді 1 (одного) року обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік. На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно за сукупністю злочинів призначити покарання у виді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. На підставі ст.75 КК України Біняж Л.Ф. звільнити від відбування основної міри покарання з випробуванням та встановити їй при цьому іспитовий строк на 1 (один) рік.

Залишити відповідь