Прізвище, ім’я, по батькові: Біланів Василь Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: не працює. не працює

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення: 2011-10-20
Номер судового рішення: 3-365/11

Склад злочину: Біланів В. Я. надав службовій особі – інспектору відділу Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території Брусилівського району та автомобільної технічної інспекції смт. Брусилів Сильчуку С. С., який виконував службові обов'язки по організації контролю за додержанням законів, інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху, виявлення та припинення фактів порушення безпеки дорожнього руху, а також виявлення причин і умов, що сприяють їх вчиненню, надав неправомірну вигоду безпосередньо у вигляді грошових коштів в розмірі 100 гривень, що не перевищує 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(850 гривень). Кошти в сумі 100 гривень які знаходяться на депозитному рахунку Брусилівського РВ УМВС в Житомирській області перерахувати в дохід держави.