Прізвище, ім’я, по батькові: Батенчук Романія Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Бродівське відділення філії ЗГРУ ЗАТ КБ “ПриватБанк”. головний бухгалтер

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-04-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Привласнення та розтрата чужого майна, яке було йому ввірене та перебувало в його віданні шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою; службове підроблення , тобто внесення в офіційні документи, як співвиконавцем організованої групи, завідомо неправдивих відомостей та складання неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: Згідно ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Батенчук Романії Володимирівні покарання у вигляді трьох років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та без конфіскації майна, на підставі ст. 69 КК України. На підставі ст.75 КК України Батенчук Романію Володимирівну від призначеного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуванням, якщо вона протягом двохрічного іспитового строку не вчинить нового злочину.