Корупціонер Башняк Володимир Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Башняк Володимир Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Товариство з обмеженою відповідальністю «Автокліма». фінансовий директор.

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-05-11
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою групою осіб, вчиненими в особливо великих розмірах, також своїми умисними діями, вчиненими за попередньою змовою групою осіб, спрямованими на зловживання владою та службовим становищем, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичних осіб, крім того своїми умисними діями, за попередньою змовою групою осіб, спрямованими службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видачу завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки. Незаконне зберігання вогнепальної зброї (крім гладко ствольної мисливської) та бойових припасів без передбаченого законом дозволу

Покарання: На підставі ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покаранням, остаточно призначити до відбуття 4 (чотири) роки позбавлення волі з конфіскацією всього належного на праві приватної власності майна, з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади строком на 3 роки. Строк відбуття покарання Башняку В.В. рахувати з 13.05.2010 року.

Залишити відповідь