Корупціонер Бартко Олександр Павлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Бартко Олександр Павлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Національний контингент українського миротворчого контингенту в Косово. начальник служби пального та мастильних матеріалів

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-06-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою хабара в особливо великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням службового становища; зловживання військовою службовою особою службовим становищем, вчинене в інтересах третіх осіб, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави; вчинення правочину з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України, застосувавши принцип поглинення менш суворих покарань, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією усього належного на праві власності майна, з позбавленням військового звання «капітан»та позбавленням права займати посади в державних органах, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 70 ч.4 КК України, за сукупністю з покаранням за вироком Новоодеського районного суду Миколаївської області від 06.04.2011р., застосувавши принцип поглинення менш суворого покарання, остаточно для Бартка О.П. визначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією усього належного на праві власності майна, з позбавленням військового звання «капітан»та позбавленням права займати посади в державних органах, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 84 ч.2 КК України, Бартко Олександра Павловича звільнити від відбуття призначеного основного виду покарання у вигляді позбавлення волі в зв’язку з наявністю хвороби, що перешкоджає відбуттю даного виду покарання.

Залишити відповідь