Прізвище, ім’я, по батькові: Бамбуза Ганна Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: -. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення: 2011-12-02
Номер судового рішення: 1-206/11

Склад злочину: Умисні дії, які виразились в співучасті з іншими суб’єктами злочину безпосередньо, у привласненні та заволодінні чужим майном, яке перебувало в її віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненими за попередньою змовою групою осіб та умисні дії, що виразились в підробленні документа, який видається та посвідчується підприємством, з метою його використання для отримання певних прав, та використанні завідомо підробленого документа, вчиненні повторно.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України призначити остаточно Бамбузі Ганні Григорівні покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покарання у виді 4 (чотири) роки 5 ( п’ять) місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в підприємствах, установах і організаціях, пов'язані з бухгалтерською діяльністю на строк два роки. На підставі ч. 4 ст. 70 КК України до покарання , призначеного за цим вироком , зарахувати відбуте частково Бамбузою Г.Г. покарання за попереднім вироком Коростишівського районного суду від 20 вересня 2011 року і призначити остаточне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в підприємствах, установах і організаціях, пов'язані з бухгалтерською діяльністю на строк два роки. На підставі ст. 75 КК України засуджену Бамбузу Г.Г. звільнити від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням встановивши іспитовий строк терміном 2 (два) роки 5 (п’ять) місяців.