Прізвище, ім’я, по батькові: Бадьора Дмитро Геннадійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . фізична особа

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення: 2012-01-05
Номер судового рішення:

Склад злочину: Бадьора Д.Г.будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення у відповідності до п. 4 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»№ 3206-VI від 07 квітня 2011 року, 22 листопада 2011 року близько 12 год. 40 хв. в приміщенні чергової частини ЛВ на ст.Стрий запропонував та передав посадовій особі органів внутрішніх справ України – інспектору патрульної служби ЛВ на ст. Стрий УМВС України на Львівській залізниці прапорщику міліції Лесковичу Богдану Васильовичу неправомірну вигоду у вигляді грошових купюр номіналом 50, 20, 10 гривень з метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності за порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Покарання: Визнати Бадьору Дмитра Геннадійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-3 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром п'ятдесять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 ( вісімсот п’ятдесят ) гривень.