Корупціонер Бабіна Лілія Володимирівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Бабіна Лілія Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Миколаєва Миколаївської міської ради. директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2013-01-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Бабіній Л.В. покарання у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 1 рік 6 місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену від відбування основного покарання з випробуванням на строк 1 рік. На підставі ст.76 КК України покласти на засуджену обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти про зміну місця проживання.

Подивіться ще на цих: