Корупціонер Атаманенко Володимир Федорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Атаманенко Володимир Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ «Універсальна фірма «Татон». директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення: 1-303/12

Склад злочину: Складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та вчинив умисні дії, які виразились у зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, якщо це завдало істотної шкоди державним інтересам.

Покарання: За ч.1 ст 364-1 КК України у виді обмеження волі на строк 2 роки з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 2 роки; за ч.1 ст 366 КК України у виді обмеження волі на строк 1 рік з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 1 рік. На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Атаманенко Володимиру Федоровичу остаточне покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 2 роки. У відповідності до ст. 1 п “в” Закону України “Про амністію” від 28.07.2011 року Атаманенко Володимира Федоровича від призначеного покарання звільнити.

Залишити відповідь