Корупціонер Арійончик Артем Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Арійончик Артем Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна екологічна інспекція в м. Києві.. заступник начальника відділу – старший державний інспектор відділу екологічного контролю за використанням земель, надр та поводження з відходами

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданої влади, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Арійончика Артема Петровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції від 21.12.2010р.), і призначити йому покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади на 3 роки. На підставі ст.. 54 КК України позбавити Арійончика Артема Петровича 12 рангу державного службовця. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Арійончика Артема Петровича від відбування призначеного основного покарання з іспитовим строком 3 (три) роки, поклавши на нього обов’язки.

Залишити відповідь