Прізвище, ім’я, по батькові: Арапова Тетяна Валеріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ПП «Терра ДСА». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-07-16
Номер судового рішення:

Склад злочину: Арапова Т.В., в період часу з листопада по грудень 2011 року, будучи директором ПП «Терра ДСА», керуючись злочинним наміром, спрямованим на заволодіння коштами місцевого бюджету м. Севастополя, знаходячись в приміщенні Головного управління житлово-комунального господарства Севастопольської міської державної адміністрації по вул. Леніна, б. 2 в м. Севастополі, уклала з Головним управлінням житлово-комунального господарства Севастопольської міської державної адміністрації в особі директора Панасюка О.С. договори підряду №№ 44/2т, 44/3т, 41/6т, 41/7т, 41/8т, 44/9т, 44/10т, 44/11т, 44/12т, 44/14, 41/14т, 176 на виконання будівельних робіт з поточного ремонту під'їздів житлових будинків в м. Севастополі, згідно умов яких підрядник -, ПП «Терра ДСА», зобов'язується виконати роботи по поточному ремонту під'їздів житлових будинків в м. Севастополі в строк не пізніше 31 грудня 2011року. В грудні 2011 року, при здачі виконаних по договорам підряду робіт, Драпова Т.В., знаходячись в офісі ПП «Терра ДСА» в м. Севастополі по вул. М. Музики, б. 29, внесла в акти виконаних підрядних робіт завідомо неправдиві відомості, зависивши за рахунок коштів, бюджету суму витрат на заробітну плату працівникам підприємства в розмірі 36116 гривень. Вона ж, в період з грудня 2011 року по лютий 2012 року, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою привласнення грошових коштів, використовуючи вказані акти виконаних підрядних робіт, в які нею внесені завідомо неправдиві відомості із завищеною сумою витрат на заробітну плату працівникам підприємства ПП «Терра ДСА», та з якої відрахування в фонди загальнообов'язкового державного соціального страхування складали 13911 гривень 90 копійок, після перерахування у лютому 2012 року Головним управлінням житлово-комунального господарства Севастопольської міської державної адміністрації на рахунок ПП «Терра ДСА» грошових коштів згідно актів виконаних підрядних робіт, грошові кошти у розмірі 13911 гривень 90 копійок, призначені для відрахування в фонди загальнообов'язкового державного соціального страхування, не перерахувала до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Севастополі, привласнивши вказані грошові кошти, та розпорядилася ними на власний розсуд, чим спричинила Головному управлінню Пенсійного фонду України в м. Севастополі шкоду у розмірі 13911 гривень 90 копійок.

Покарання: Вироком Ленінського районного суду міста Севастополя від 16 квітня 2013 року визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України та призначено покарання. У відповідності зі ст. 70 ч. 1 КК України призначено остаточне покарання за сукупністю злочинів, застосовуючи принцип поглинення менш суворого покарання більш суворим, у виді 1-го року позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування призначеного основного покарання, з встановленням іспитового строку – 1 рік, з покладенням обов'язків, передбачені ст. 76 КК України: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи. Апеляційний суд міста Севастополя ухвалив: вирок Ленінського районного суду міста Севастополя від 16 квітня 2013 року відносно АРАПОВОЇ ТЕТЯНИ ВАЛЕРІЇВНИ, якою її засуджено за ст.ст. 191 ч.2, 366 ч.1 КК України, залишити без змін, а апеляційну скаргу прокурора – без задоволення .