Прізвище, ім’я, по батькові: Антонюк Олександр Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Вовчинецькийо МВМ Івано-Франківського МВ УМВСУ. оперуповноважений сектору карного розшуку.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-04-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним інтересам, вчинені працівником правоохоронного органу.

Покарання: Призначити Антоняку О.І. покарання за ч. 3 ст. 364 КК України – 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням функцій представника влади, строком на 2 (два) роки без конфіскації майна.Керуючись ст. 75 КК України, звільнити засудженого Антонюка О.І. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк – 1 (один) рік. На підставі ст. 54 КК України позбавити Антонюка О.І. спеціального звання “лейтенант міліції”.