Корупціонер Андрієнко Юрій Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Андрієнко Юрій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна інспекція з карантину у Полтавській області. провідний спеціаліст –державний інспектор з карантину рослин Кобеляцького ПКР

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-12-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: Згідно ст. 70 КК України, при призначення покарання, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити остаточне покарання –п’ять років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з проходженням державної служби терміном на три роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк –три роки. Відповідно до ст.. 76 КК України, покласти на засудженого обов’язки –періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію та повідомляти її про зміну місця проживання та роботи. На підставі ст. 54 КК України, позбавити засудженого Андрієнка Ю.М., 12 рангу державного службовця 6 категорії.

Залишити відповідь