Прізвище, ім’я, по батькові: Андрійчук Євген Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Грозинське». виконуючий обов'язки директора

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2014-07-08
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, з корисливих мотивів, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки та складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесенням до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, які спричинили тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст.75 КК України звільнити Андрійчука Євгена Юрійовича від відбування призначеного покарання з випробуванням іспитовим строком на 2 (два) роки. Згідно ст. 76 КК України зобов'язати Андрійчука Євгена Юрійовича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально – виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально – виконавчої інспекції.