Корупціонер Андреєв Артур Григорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Андреєв Артур Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Божковська ВК № 16. молодший інспектор відділу нагляду і безпеки

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовою особою –працівником правоохоронного органу своїм службовим становищем , в інтересах третіх осіб , що спричинило істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету правоохоронного органу –установи виконання покарань. як незакінчений замах на збут особливо небезпечного наркотичного засобу у великих розмірах , за попередньою змовою , в місця позбавлення волі.

Покарання: На підставі ст..70 ч.1 КК України шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Андреєву А.Г. до відбування 5 років позбавлення волі з позбавленням обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки; На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Андреєва А.Г. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки та покладенням обов”язків передбачених ст. 76 КК України. Відповідно до ст. 54 КК України позбавити засудженого Андреєва Артура Григоровича спеціального звання – молодший сержант внутрішньої служби.

Залишити відповідь