Прізвище, ім’я, по батькові: Амельянчик Елла Валеріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ з контролю за будівництвом об’єктів Східного та Західного регіонів територіального управління з контролю за будівництвом об’єктів м. Харкова Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Харківській області. начальник відділу

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: КК України. 27 4 , ч.2 ст.15 ч.3 ст.369 КК України
Дата судового рішення: 2012-07-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Підбурювання до замаху на дачу хабара; підбурювання до замаху на дачу хабара, вчинене повторно; зловживання впливом, тобто одержання неправомірної вигоди за пропозицію здійснити вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

Покарання: В силу ст.70 КК України остаточно визначити покарання за їх сукупністю шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим 3 (три) роки позбавлення волі із стягненням штрафу в дохід держави у вигляді 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 8500 гривень, без конфіскації майна, яке їй належить на праві особистої власності. Відповідно до ст.75 КК України Амельянчик Е.В. від призначеного покарання звільнити з іспитовим терміном один рік.