Корупціонер Алєксєєнко Олександр Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Алєксєєнко Олександр Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Газета «Вісті Дергачівщини». головний редактор

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-12-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Алєксєєнко О.В., працюючи на посаді головного редактора газети «Вісті Дергачівщини», що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 377 від 15.03.1999 року прирівнюється до 4 категорії посад службовців органів місцевого самоврядування та державних службовців 9 рангу, допустив порушення обмежень щодо використання службового становища з одержанням неправомірної вигоди для себе та інших осіб, а саме: використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, виніс наказ, на підставі якого незаконно нараховано та сплачено премії йому та його співробітникам на загальну суму 2700 грн., тобто вчинив дії, які містять ознаки адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ч. 2 ст. 172-2 КУпАП.

Покарання: Алєксєєнка Олександра Васильовича визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч. 2 КУпроАП і піддати адміністративному штрафу на користь держави в розмірі 2550 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.

Залишити відповідь