Корупціонер Алексєєнко Ірина Михайлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Алексєєнко Ірина Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Філія ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій. директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення:

Склад злочину: Алексєєнко І.М., працюючи на посаді директора філії ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій, будучи посадовою особою, умисно, шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволоділа грошовими коштами клієнтів філії ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій. Злочин вчинений повторно.

Покарання: Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно до відбування Алексєєнко І.М. визначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою та адміністративно-господарською діяльністю строком на 2 (два) роки. В силу ст. 75 КК України Алексєєнко І.М. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуванням на 2 (два) роки, якщо вона протягом зазначеного строку не вчинить нового злочину.

Залишити відповідь